Agencja Growth Marketingu

Twoja firma urośnie 2X gdy poprawimy te 6 elementów marketingu

Łączymy wszystkie elementy marketingu w jeden spójny system, który znajduje najlepszych klientów i generuje coraz większe wyniki sprzedażowe

Twój biznes to system, który chce rosnąć

A żeby rosnąć, potrzebuje 3 rzeczy:

Zdobywać więcej klientów

Zdecydowana większość firm, z jakimi współpracowaliśmy zwyczajnie potrzebuje więcej leadów i klientów, aby móc odblokować swój potencjał.

Generować większy zysk

Gdy Twoja firma nie może narzekać na brak klientów, pora poszukać sposobów, by zwiększyć zysk netto z każdego klienta i znaleźć lepszych klientów.

Rosnąć stabilnie

Czy w Twoim biznesie bywają lepsze i gorsze miesiące? Czujesz, że nie masz kontroli nad wynikiem? Twoja sprzedaż bierze się tylko z jednego kanału? Pora to zmienić.

FAKT:

Nie potrzebujesz marketingu. Potrzebujesz systemu.

Jesteśmy ekspertami Growth Marketingu. Budujemy zautomatyzowane systemy marketingowe, które zdobywają bezcenną wiedzę na temat klientów i rynku, a następnie optymalizują proces generowania zysku w Twojej firmie.

Efekt? Więcej klientów, większy zysk, przewidywalny i stabilny wzrost.

Agencje marketingowe mają zwykle wąską specjalizację – kampanie reklamowe, social media czy email marketing. My patrzymy na biznes i marketing jak na system naczyń połączonych, dzięki czemu na drodze Twojego klienta precyzyjnie identyfikujemy elementy, które należy poprawić, by stymulować wzrost firmy.

Warto wiedzieć

Growth Marketing to nie growth hacking!

Podobieństwo jest tylko w nazwie. Growth hacking szuka skrótów do szybkiego i krótkiego wzrostu, natomiast Growth Marketing polega na testowaniu i usprawnianiu wielu elementów, co gwarantuje długoterminowy, stabilny, a czasem też szybki wzrost.

Optymalizujemy 6 elementów wzrostu Twojej firmy

Growth Marketing wprowadzi do Twojej firmy metody, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla szybko rosnących startupów.

Jeśli każdy z tych 6 elementów poprawimy o 10%, to Twój biznes urośnie prawie 2X.

Budujemy świadomość odbiorców

Potencjalni klienci mogą nie wiedzieć o istnieniu Twojej firmy, lub nawet nie być świadomi, że mają problem, który Twoja firma może rozwiązać. Dlatego budujemy świadomość.

Generujemy wartościowe leady

Wzbudzamy zainteresowanie ofertą Twojej firmy w wielu różnych kanałach, zbieramy dane kontaktowe i budujemy wartościową listę potencjalnych klientów.

Zamieniamy leady na klientów

Angażujemy, edukujemy, zdobywamy zaufanie, budujemy relację i wizerunek, a nasze automatyczne systemy kierują gorące leady prosto do zakupu lub działu sprzedaży.

Pomagamy klientom wracać

Dbamy o relacje posprzedażowe z płacącymi klientami, dzięki czemu wracają, by kupić kolejny raz lub utrzymują cykliczne płatności przez długi czas.

Podnosimy wartość klientów

Wprowadzamy mechanizmy pozwalające lepiej rozumieć potrzeby klientów, dzięki czemu możemy zaoferować opcje dodatkowo płatne i znaleźć klientów z większym portfelem.

Angażujemy klientów do polecania

Klienci z polecenia chętniej korzystają z oferty i płacą więcej. Dlatego pomagamy obecnym zadowolonym klientom przyciągać innych klientów, przyspieszając wzrost.

Nasz proces, czyli koło zamachowe Twojego wzrostu

Pracujemy w 5-stopniowych cyklach, które z każdym obrotem coraz bardziej rozpędzają Twój biznes

Krok 1

Oceniamy 6 elementów wzrostu

Przyglądamy się wszystkim elementom wzrostu i na podstawie liczb oceniamy potencjał poprawy każdego z nich.

Krok 2

Wybieramy 1 element do poprawy

Przeprowadzamy symulacje i na podstawie prognoz wybieramy ten element, którego poprawa będzie miała największy wpływ na wynik.

Krok 3

Projektujemy eksperymenty

Generujemy pomysły, badamy założenia i opracowujemy hipotezy, które później będziemy testować w trakcie sprintu.

Krok 4

Przeprowadzamy sprint

Rozpoczynamy skoordynowane działania i dokumentujemy wiedzę, dzięki czemu szybko znajdujemy najlepsze rozwiązanie.

Krok 5

Implementujemy i rozwijamy

Zwycięskie rozwiązania na stałe implementujemy w Twoim biznesie i rozwijamy je, by jeszcze bardziej podnieść wydajność systemu.

Na końcu procesu wracamy z powrotem do kroku 1 i analizujemy, jak nasze działania wpłynęły na całość systemu marketingowego Twojej firmy.

Naszą przewagą jest proces, który gwarantuje szybkie i długoterminowe efekty

Szybki start i wyniki

Mamy podejście iteracyjne. Często wystarczy tylko 1 spotkanie, abyśmy mogli zacząć działać. Podczas sprintu odkrywamy bezcenne dane na temat klientów i rynku, jednocześnie generując po drodze coraz większe efekty.

Holistyczne podejście

Wiemy, że poprawa jednego elementu wpływa pozytywnie na inne elementy. Patrzymy na Twój biznes z lotu ptaka, co daje nam unikalną perspektywę na to, co można poprawić, by szybko i znacząco zwiększyć wynik.

Dane i procesy

Pracujemy z liczbami i opieramy się na danych. Zamiast na intuicji, polegamy na sprawdzonych metodach i procesach, które pozwalają szybko znaleźć najlepsze rozwiązanie i skalować jego efektywność.

ZERO ryzyka

Gwarancja sukcesu

Jesteśmy pewni, że podniesiemy wynik w Twojej firmie. Dlatego bierzemy na siebie całe ryzyko i oferujemy gwarancję – osiągniemy ustalony wynik w określonym czasie, albo pracujemy za darmo tak długo, aż nam się uda.

Dostosujemy się do potrzeb Twojego biznesu

Pomagamy biznesom rosnąć, niezależnie od budżetu i rozmiaru firmy. A robimy to na 3 sposoby.

Opcja 1

Wykonujemy wszystko za Ciebie

Przeprowadzamy cały proces od A do Z. Wykonujemy wszystkie prace, dzięki czemu nie musisz zatrudniać dodatkowych specjalistów czy agencji. Nasi specjaliści stworzą wszystkie materiały i przeprowadzą wszystkie działania. 

Opcja 2

Pracujemy z Twoim teamem lub agencjami

Zaplanujemy działania, które zrealizujemy razem z Twoim zespołem lub agencjami, z którymi już współpracujesz.  Koordynujemy działania, analizujemy ich wyniki i wprowadzamy korekcje, by zrealizować postawione cele.

Opcja 3

Szkolimy i edukujemy Ciebie lub Twój team

Gdy przeanalizujemy Twój biznes i zidentyfikujemy obszary do poprawy, możemy nauczyć Ciebie lub osoby z Twojego zespołu, jak korzystać z naszych metod Growth Marketingu, aby zwiększyć efektywność i podnieść wynik.

Porozmawiajmy

Umów się na bezpłatną 30-min konsultację, w trakcie której postaramy się wstępnie zdiagnozować, czego Twoja firma potrzebuje najbardziej i ocenić, czy jesteśmy w stanie w tym pomóc.