Twój biznes to system, który chce rosnąć

Projektujemy strategie wzrostu i usprawniamy procesy, dzięki czemu Twój biznes generuje rosnący zysk automatycznie.

Czym jest Growth System?

W Growth System to efektywność jest najważniejsza. Optymalna droga do celu i wydajne procesy budują efektywny biznes. Dlatego pomagamy firmom odkryć najlepszą strategię wzrostu, a następnie opracować i usprawnić procesy, które systemowo wygenerują dodatkowy zysk.

W czym możemy pomóc?

Growth System powstał, by pomagać ambitnym firmom osiągać kolejne etapy rozwoju.

Doradztwo Marketingowe i Biznesowe

Połączymy nasze wieloletnie, eksperckie doświadczenie z indywidualną charakterystyką Twojej firmy aby odnaleźć szanse, których nie widać na pierwszy rzut oka.

Strategia Marketingowa i Sprzedażowa

Znajdziemy optymalną drogę do Twojego celu i podzielimy ją na etapy tak, aby Twój biznes odczuł pozytywne skutki w możliwie najkrótszym czasie.

Projektowanie i Automatyzacja Procesów

Wierzymy, że biznes to system, na który składa się suma procesów. Dlatego wdrożymy wydajne procesy, które szybko zaczną oszczędzać czas i generować pieniądze w drodze do celu.

Szkolenia dla Zespołu i Kadry Kierowniczej

Twoja firma powinna wydajnie rozwijać się dzięki silnym kompetencjom członków zespołu. Podniesiemy poziom praktycznej wiedzy marketingowej i sprzedażowej w Twoim biznesie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Pomagamy firmom w optymalny sposób osiągać ambitne cele. Koncentrujemy nasze działania na marketingu i sprzedaży w taki sposób, by zagwarantować:

Większy zysk

Pomożemy szybciej osiągać kolejne cele biznesowe jednocześnie lepiej wykorzystując zasoby pracowników i uwalniając czas kadry zarządzającej.

Oszczędność czasu

Połączenie naszej ekspertyzy z indywidualną strategią i efektywnymi procesami będzie skutkowało podniesieniem rentowności całego biznesu.

Zadowolenie pracowników

Dzięki długoterminowemu planowaniu i przewidywalnym procesom wzrośnie zadowolenie każdego członka Twojego zespołu.

Ograniczenie błędów

Poprawnie zaprojektowane procesy w firmie pozwolą sprawnie dostrzegać błędy i eliminować je w szybkim tempie i w systemowy sposób.

Lepsze doświadczenie klientów

Twoi klienci będą zachwyceni nowym poziomem realizacji usługi, dzięki czemu z zadowoleniem będą wracać i polecać Twój biznes znajomym.

Otwarcie na nowe szanse

Uwolnienie potencjału Twojego biznesu pozwoli Ci dostrzec nowe szanse i zrealizować nawet najbardziej ambitne plany rozwoju.

Z kim współpracujemy?

Jeśli Twoja firma pozyskuje klientów opierając się o działania w Internecie, to jesteśmy idealnym partnerem do podniesienia jej wydajności. Szczególnie koncentrujemy się na firmach z sektorów:

Ecommerce

Pomagamy sklepom internetowym odkryć luki na rynku i wykorzystać najlepsze metody marketingu oraz sprzedaży, dzięki czemu nie muszą już konkurować niższą ceną

SaaS

Tworzymy skuteczne strategie pozyskiwania, aktywacji i retencji użytkowników w narzędziach Software as a Service, co przekłada się na wzrost MRR i pozytywny cashflow

Usługi

Odkrywamy najlepsze metody generowania leadów w B2B i B2C, a następnie konwertujemy je na płacących klientów dzięki automatyzacji marketingu i optymalizacji sprzedaży

Edukacja

Mamy ogromne doświadczenie w budowaniu biznesów edukacyjnych – od kwestii technicznych, przez strategię i marketing, aż do sprzedaży kursów online i szkoleń eksperckich

Kto stoi za Growth System?

Nazywam się Bartek Szczepaniak i wraz moim teamem ekspertów pomagam firmom osiągać kolejne etapy rozwoju.

Mam ponad 16-letnie doświadczenie w marketingu, kampanie prowadziłem w 21 krajach na całym świecie i wygenerowałem w ten sposób setki milionów złotych przychodu (naprawdę nie sposób dokładnie tego policzyć).

W tym czasie zbudowałem kilka własnych biznesów. Niektóre nadal prowadzę, część sprzedałem, a inne – no cóż, upadły, ale wiele mnie nauczyły. Dzięki temu mogę powiedzieć, że mam realne i bogate doświadczenie biznesowe – a to pozwala mi skuteczniej pomagać innym biznesom.

Growth System założyłem ponieważ spotkałem w swojej karierze wiele biznesów, które nie wykorzystywały swojego pełnego potencjału, a founderzy nierzadko popełniali szereg błędów. Nie jestem w stanie przejść obojętnie obok obiecującego biznesu i czuję misję w tym, by pomóc mu osiągnąć taki sukces, jaki był mu przeznaczony.

Porozmawiajmy

Jeśli Twój biznes utknął w miejscu, ma problemy z rentownością lub nie wiesz, jak zrealizować swoje ambitne plany, to zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj darmową 30-min konsultację

Lub wyślij email